Resultaat 21–27 van de 27 resultaten wordt getoond

rauwmelkse bio geitenkaas Fenegriek stukje

Rauwmelkse biologische geitenkaas - fenegriek (per stuk ca. 350 gr)

€8,82 excl. btw
€25,20 /kg
rauwmelkse bio geitenkaas Rozemarijn stukje

Beschikbaar via nabestelling

Rauwmelkse biologische geitenkaas - brandnetelmelange - stukje 250 gr (Kerst-assortiment)

€6,03 excl. btw
€24,15 /kg
rauwmelkse bio geitenkaas Rozemarijn stukje

Rauwmelkse biologische geitenkaas - brandnetelmelange (per stuk ca. 350 gr)

€8,82 excl. btw
€25,20 /kg
rauwmelkse bio geitenkaas Italiaanse tuinkruiden stukje

Rauwmelkse biologische geitenkaas - Italiaanse tuinkruiden (per stuk ca. 350 gr)

€8,82 excl. btw
€25,20 /kg
Hele geitenkaas, oud

Rauwmelkse biologische geitenkaas – oud (wiel ca 7 kg)

€193,20 excl. btw
€27,60 /kg
rauwmelkse bio geitenkaas Fenegriek

Rauwmelkse biologische geitenkaas - kruidnagel/komijn (wiel ca. 7 kg)

€159,60 excl. btw
€22,80 /kg

Verse eieren van de boerderij (per 10 stuks)

€2,71 excl. btw

Privacy Preference Center