Resultaat 11–20 van de 27 resultaten wordt getoond

plank komijn

Komijnenkaas - per stuk ca 400 gr

€5,01 excl. btw
€12,53 /kg
Belegen kaas

Beschikbaar via nabestelling

Belegen kaas - stukje ca 300 gram (Kerst-assortiment)

€3.303,00 excl. btw
€11,01 /kg
kaas wiel jong

Wiel jonge kaas - ca 11 kg

€109,56 excl. btw
€9,96 /kg
kaas wiel jong belegen

Wiel jong belegen kaas - ca 11 kg

€112,86 excl. btw
€10,26 /kg
biologische oude geitenkaas

Rauwmelkse biologische geitenkaas - jong (stuk ca. 350 gr)

€8,40 excl. btw
€24,00 /kg
biologische oude geitenkaas

Rauwmelkse biologische geitenkaas - jong belegen (stuk ca. 350 gr)

€9,24 excl. btw
€26,40 /kg
biologische oude geitenkaas

Beschikbaar via nabestelling

Rauwmelkse biologische geitenkaas - belegen - stukje ca 250 gr (Kerst-assortiment)

€6,76 excl. btw
€27,03 /kg
biologische oude geitenkaas

Rauwmelkse biologische geitenkaas - belegen (per stuk ca. 350 gr)

€9,87 excl. btw
€28,20 /kg
biologische oude geitenkaas

Rauwmelkse biologische geitenkaas - oud (per stuk van ca. 350 gr)

€10,50 excl. btw
€30,00 /kg
rauwmelkse bio geitenkaas Fenegriek stukje

Beschikbaar via nabestelling

Rauwmelkse biologische geitenkaas - fenegriek - stukje 250 gr (Kerst-assortiment)

€6,03 excl. btw
€24,15 /kg

Privacy Preference Center