Bestellen

– Maandagmiddag voor 17.00 uur voor bezorging op woensdag;
– Dinsdagmiddag voor 17.00 uur voor bezorging op donderdag of vrijdag;
– Vrijdagmiddag voor 17.00 uur voor bezorging op maandag of dinsdag.

Nieuwe leverancier

Met ingang van 1 maart leveren wij zuivel van Rofmeddow. Plaats je een herhaalbestelling, dan krijg je een melding dat eerder bestelde producten niet beschikbaar zijn. Klik dan in de webshop de nieuwe producten aan.

Producent

Voorkeur

biologische oude geitenkaas

Rauwmelkse biologische geitenkaas – jong (stuk ca. 350 gr)€8,40 excl. btw
€24,00 /kg

biologische oude geitenkaas

Rauwmelkse biologische geitenkaas – jong belegen (stuk ca. 350 gr)€9,24 excl. btw
€26,40 /kg

biologische oude geitenkaas

Rauwmelkse biologische geitenkaas – belegen (per stuk ca. 350 gr)€9,87 excl. btw
€28,20 /kg

biologische oude geitenkaas

Rauwmelkse biologische geitenkaas – oud (per stuk van ca. 350 gr)€10,50 excl. btw
€30,00 /kg

rauwmelkse bio geitenkaas Fenegriek stukje

Rauwmelkse biologische geitenkaas – fenegriek (per stuk ca. 350 gr)€8,82 excl. btw
€25,20 /kg

rauwmelkse bio geitenkaas Rozemarijn stukje

Rauwmelkse biologische geitenkaas – brandnetelmelange (per stuk ca. 350 gr)€8,82 excl. btw
€25,20 /kg

rauwmelkse bio geitenkaas Fenegriek stukje

Rauwmelkse biologische geitenkaas – kruidnagel/komijn (per stuk ca. 350 gr)€8,82 excl. btw
€25,20 /kg

rauwmelkse bio geitenkaas Italiaanse tuinkruiden stukje

Rauwmelkse biologische geitenkaas – Italiaanse tuinkruiden (per stuk ca. 350 gr)€8,82 excl. btw
€25,20 /kg

rauwmelkse bio geitenkaas Naturel heel

Rauwmelkse biologische geitenkaas – jong (wiel ca. 7 kg)€151,20 excl. btw
€21,60 /kg

rauwmelkse bio geitenkaas Naturel heel

Rauwmelkse biologische geitenkaas – jong belegen (wiel ca. 7 kg)€168,00 excl. btw
€24,00 /kg

rauwmelkse bio geitenkaas Naturel heel

Rauwmelkse biologische geitenkaas – belegen (wiel ca. 7 kg)€180,60 excl. btw
€25,80 /kg

Hele geitenkaas, oud

Rauwmelkse biologische geitenkaas – oud (wiel ca 7 kg)€193,20 excl. btw
€27,60 /kg

rauwmelkse bio geitenkaas Fenegriek

Rauwmelkse biologische geitenkaas – fenegriek (wiel ca. 7 kg)€159,60 excl. btw
€22,80 /kg

Rauwmelkse biologische geitenkaas – brandnetelmelange (wiel ca. 7 kg)€159,60 excl. btw
€22,80 /kg

rauwmelkse bio geitenkaas Fenegriek

Rauwmelkse biologische geitenkaas – kruidnagel/komijn (wiel ca. 7 kg)€159,60 excl. btw
€22,80 /kg

rauwmelkse bio geitenkaas Italiaanse tuinkruiden heel

Rauwmelkse biologische geitenkaas – Italiaanse tuinkruiden (wiel ca. 7 kg)€159,60 excl. btw
€22,80 /kg

kefir

Rauwmelkse biologische geitenkefir – 500 ml€3,00 excl. btw

Rauwmelkse biologische geitenyoghurt

Geitenyoghurt naturel – biologisch – 500 gr€2,56 excl. btw

Biologische geitenkwark van De Bonte Weide

Geitenkwark naturel – rauwmelks biologisch – 350 gr€3,59 excl. btw

Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina

Biologische volle melk – 1 liter (statiegeld optioneel) Prijsklasse: €2,26 tot €2,62 excl. btw

Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina

karnemelk RH
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina

Biologische volle karnemelk – 1 liter (statiegeld optioneel) Prijsklasse: €2,20 tot €2,56 excl. btw

Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina

Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina

Biologische volle yoghurt – 1 liter (statiegeld optioneel) Prijsklasse: €2,44 tot €2,80 excl. btw

Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina

Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina

Biologische vanillevla – 1 liter (statiegeld optioneel) Prijsklasse: €3,41 tot €3,77 excl. btw

Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina

kefir RH
Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina

Biologische kefir – 1 liter (statiegeld optioneel) Prijsklasse: €2,56 tot €2,92 excl. btw

Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina

Privacy Preference Center