Resultaat 1–10 van de 12 resultaten wordt getoond

biologische oude geitenkaas

Rauwmelkse biologische geitenkaas - jong (stuk ca. 350 gr)

€8,40 excl. btw
€24,00 /kg
biologische oude geitenkaas

Rauwmelkse biologische geitenkaas - jong belegen (stuk ca. 350 gr)

€9,24 excl. btw
€26,40 /kg
biologische oude geitenkaas

Beschikbaar via nabestelling

Rauwmelkse biologische geitenkaas - belegen - stukje ca 250 gr (Kerst-assortiment)

€6,76 excl. btw
€27,03 /kg
biologische oude geitenkaas

Rauwmelkse biologische geitenkaas - belegen (per stuk ca. 350 gr)

€9,87 excl. btw
€28,20 /kg
biologische oude geitenkaas

Rauwmelkse biologische geitenkaas - oud (per stuk van ca. 350 gr)

€10,50 excl. btw
€30,00 /kg
rauwmelkse bio geitenkaas Fenegriek stukje

Beschikbaar via nabestelling

Rauwmelkse biologische geitenkaas - fenegriek - stukje 250 gr (Kerst-assortiment)

€6,03 excl. btw
€24,15 /kg
rauwmelkse bio geitenkaas Fenegriek stukje

Rauwmelkse biologische geitenkaas - fenegriek (per stuk ca. 350 gr)

€8,82 excl. btw
€25,20 /kg
rauwmelkse bio geitenkaas Rozemarijn stukje

Beschikbaar via nabestelling

Rauwmelkse biologische geitenkaas - brandnetelmelange - stukje 250 gr (Kerst-assortiment)

€6,03 excl. btw
€24,15 /kg
rauwmelkse bio geitenkaas Rozemarijn stukje

Rauwmelkse biologische geitenkaas - brandnetelmelange (per stuk ca. 350 gr)

€8,82 excl. btw
€25,20 /kg
rauwmelkse bio geitenkaas Italiaanse tuinkruiden stukje

Rauwmelkse biologische geitenkaas - Italiaanse tuinkruiden (per stuk ca. 350 gr)

€8,82 excl. btw
€25,20 /kg

Privacy Preference Center