Bestellen

– Maandagmiddag voor 17.00 uur voor bezorging op woensdag;
– Dinsdagmiddag voor 17.00 uur voor bezorging op donderdag of vrijdag;
– Vrijdagmiddag voor 17.00 uur voor bezorging op maandag of dinsdag.

Nieuwe leverancier

Met ingang van 1 maart leveren wij zuivel van Rofmeddow. Plaats je een herhaalbestelling, dan krijg je een melding dat eerder bestelde producten niet beschikbaar zijn. Klik dan in de webshop de nieuwe producten aan.

jonge kaas

Jonge kaas – per stuk ca 400 gram€4,18 excl. btw
€10,44 /kg

jong belegen

Jong belegen kaas – per stuk ca 400 gr€4,38 excl. btw
€10,96 /kg

belegen kaas

Belegen kaas – per stuk ca 400 gr€4,59 excl. btw
€11,48 /kg

Extra belegen

Extra belegen kaas – per stuk ca 400 gr€5,01 excl. btw
€12,53 /kg

Oude kaas op plank

Oude kaas – per stuk ca 400 gr€5,85 excl. btw
€14,62 /kg

plank Piri-Piri

Kaas piri-piri – per stuk ca 400 gr€5,01 excl. btw
€12,53 /kg

plank komijn

Komijnenkaas – per stuk ca 400 gr€5,01 excl. btw
€12,53 /kg

kaas wiel jong

Wiel jonge kaas – ca 11 kg€109,56 excl. btw
€9,96 /kg

kaas wiel jong belegen

Wiel jong belegen kaas – ca 11 kg€112,86 excl. btw
€10,26 /kg

kaas wiel belegen

Wiel belegen kaas – ca 11 kg€116,16 excl. btw
€10,56 /kg

kaas wiel extra belegen

Wiel extra belegen kaas – ca 11 kg€125,40 excl. btw
€11,40 /kg

wiel oude kaas

Wiel oude kaas – ca 11 kg€145,20 excl. btw
€13,20 /kg

Privacy Preference Center